INDIVIDUÁLNÍ DOVOZ VOZIDLA 


 

Pro naše zákazníky nabízíme službu dovozu a koupě vozidla Porsche&Audi kdekoliv ve světě. Vy vybíráte, my zařizujeme vše potřebné od dokladů po přepravu, až k Vám domů. Tato služba se vztahuje i na náhradní díly. Vše přizpůsobíme přání zákazníka a pro každého najdeme řešení.

 

Co nabízíme ?​

 

  • Poradenství
  • Profesionální přístup
  • Prověření historie vozu
  • Vizuální kontrolu
  • Záruku na vrácení peněz
  • Dopravu na místo
  • Předprodejní prohlídku
  • Prověříme původ vozu
  • Předprodejní montáž vybavení a dílů na přání

 

..a mnoho dalšího..

 

 

 

​​Vyřídíme vše potřebné ať už je vůz v USA, nebo třeba jen v Německu. Doprava z celého světa až do cílové destinace. Zabezpečné kontejnery a certifikovaní, kvalitní přepravci. Spolupracujeme jen s prověřenými partnery. Ceny takové spolupráce stanovujeme individuálně na základě podmínek dané akce.

Náš člověk Vás rád zastoupí osobně i na jakékoliv aukci vozidel ve světě a je schopen být s vámi nepřetržitě v kontaktu s tím, že zajistí péči o vydražený vůz.

 

Naši zákazníci


Mezi naše zákazníky se zařadily v nedávné minulosti soukromé osoby a pravý fanoušci některé z námi preferovaných značek, ale i obchodní společnosti nejen z České Republiky.

Přes veškeré možné pochybnosti si nás našli a v záplavě konkurenčních nabídek vybrali. Toho si velmi vážíme a níže uvádíme několik názorů, které nás zaujali. Vážíme si všech klientů  a přejeme jim mnoho šťastných kilometrů ve voze od nás.


 

Dr.iur. Ivan H.

Chtěl jsem koupit své první Porsche a nemělo být nové. Přes mého kamaráda se náhodou naskytla možnost potkat pana Šmída, který mi pomohl utřídit myšlenky a vybrat. Nakonec jsem velmi spokojen a nemůžu jinak, než zdejší služby doporučit.

    Právní zástupce nadnárodní společnosti a 911

 

Martin Satoranský

O Porsche se zajímám celý život. Firem které nabízí renovaci, nebo dovoz auta ze zahraničí je mnoho a já neměl čas to řešit. Oslovil jsem tým lidí pod hlavičkou mobilea a s napětím čekal jak to dopadne. Šel jsem z mého pohledu do rizika, ale nakonec to dopadlo perfektně!

    Marrtinovo auto vypadalo původně nějak takhle

 

Lenka N.

Nejsem člověk co se bojí výzev.Přestože jsem se chystala investovat do vozu poměrně velkou částku, zkusila jsem neznámé. Přes počáteční nedůvěru jsem nakonec velmi spokojena. Jak s přístupem české části tak jejich kolegů ve Švýcarsku.

    Designérka Lenka se svou klasikou

 

Natasha Davydov

Nejsem člověk který by byl fanouškem aut a na vozidlo od mobilea jsem narazila na běžné inzerci. Hledala jsem kvalitu a byla jsem ochotna za ni zaplatit. S Mirkem z týmu mobilea byla radost obchodovat a určitě zde nakoupím i své další auto.

  Ze svého Caynnu má evidentně radost

 

J.K. Verona II

Potřebovali jsme reprezentativní vůz, který by byl schopen tahat přepravník. Na naši poptávku odpověděla právě Mobilea. Nakonec jsme od nich dostali nejlepší nabídku v poměru cena/výkon a zakoupili zánovní Audi ze Švýcarska. Spolupráce byla super.

   Teď už na závody jezdí v pohodlí i jezdci nejen koně

 

 

 

TOPlist