NABÍDKA VOZIDEL/SKLADEM


 

Koupit auto si přejete co nejsnadněji!

Bez ohledu na to, kde na světě žijete, bude MOBILEA vždy schopna dodat právě zakoupené vozidlo včas. S našimi obchodními kontakty a dopravci dbáme na to aby byla vozidla odeslána co nejdříve po souši i po vodě.

Umíme doručit vaše auto kamkoliv bez ohledu na to kde žijete:

Holandsko, Německo, Česká Republika, Slovensko, Francie, Velká Británie, USA, Rusko, Polsko, Rakousko, Itálie, Lucembursko, Belgie, Rumunsko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Norsko, Litva, Kypr, Turecko, Omán, Saudská Arábie, USA, Kanada, Čína.


 

Mobilea se zaměřuje na retro automobilové nadšence a fanoušky do sportovních kupé, poskytujeme celý balík služeb, včetně importu a exportu automobilů po celém světě.Jsme přesvědčeni, že je velkým potěšením a zábavou řídit klasické i sportovní auto. Doufáme, že to naši klienti vidí stejně jako my.

 

SPECIÁLNÍ SLUŽBY
Dále zajišťujeme:
Ocenění klasických vozidel Porsche&Audi
Skladování vozidel (Česká Republika, Švýcarsko)
Generální opravy renovace

 

-Výkup klasických vozidel

-Komisní prodej vozidel

 

Jsme zastoupeni v České Republice a Švýcarsku se specializací na klasické a moderní Porsche a limitované edice RS a sportovní modely značky AUDI, zájem máme i o vozidla vyrobená v 90. letech, ale také bereme v potaz modely vozidel ostatních výrobců, která by mohla být zajimavá potencionálně jako součást sbírek a nebo se vyskytují jen v omezených edicích.

 


 

Komisní prodej Vašeho vozidla

 

Chcete prodat svůj klasický nebo sportovní vůz a nemáte dostatek času na to zjišťovat všechny okolnosti, starat se o inzerci a podávat informace případným zájemcům.

Může to být snadné pokud svěříte prodej vozidla nám. Zajistíme veškeré prohlídky se zájemci, oceníme vůz po průzkumu trhu na tu nejlepší možnou cenu. Vyřídíme telefony i emaily a případně zajistíme pro zájemce a kupce financování i přepravu do celého světa,

Organizujeme veškerou činnost a administrativu při prodeji vozu a prodávajícímu přijdou jen peníze na účet. Poskytneme vám týdenní přehledy o návštěvnosti profilu Vašeho vozidla v nabídce a reporty o kontaktu s případnými zájemci. V případě dislokace vozidla v České Republice, nebo ve Švýcarsku můžete využít naše zabezpečené sklady nebo showroom.

TOPlist