SLUŽBY PRO ZÁKAZNÍKY


 

  • PRODEJ VOZIDEL PORSCHE&AUDI
  • VÝKUP VOZIDEL 
  • PROTIÚČET
  • FINANCOVÁNÍ
  • PRODEJ CERTIFIKOVANÝCH AUTODÍLŮ AUDI&PORSCHE
  • DOPRAVA VOZIDEL DO CELÉHO SVĚTA
  • DROBNÉ OPRAVY A ÚPRAVY VOZIDEL PORSCHE
  • PRODEJ DOPLŇKŮ PORSCHE A AUDI
  • KOMISNÍ PRODEJ VOZIDEL 

 

VÝKUP VOZIDEL                 


 

Vykupujeme vozidla Porsche a Audi ze všech let výroby. Nabídněte nám své auto. Zajistíme veškeré potřebné administrativní úkony kolem převodu vozidla, převozu vozidla a ostatní. Nabídneme vám vždy tu nejlepší možnou cenu. Přijedeme až k Vám. Případně náš odborník pomůže váš vůz ocenit na jeho reálnou hodnotu. Jsme solidní, jsme slušní, máme rádi auta. 

Vykupujeme vozidla také "protiúčtem" s oboustranným doplatkem v případě potřeby. Nabízíme také zajímavé formy financování vozidel. Umíme najít řešení pro každou situaci.  

 

PRODEJ CERTIFIKOVANÝCH DÍLŮ PRO PORSCHE&AUDI

 

Automobilka Porsche má již několik let zpracován digitální katalog náhradních dílů pro všechny starší modely Porsche. Majitelé automobilů Porsche tak v něm mohou mnohem snadněji a sami najít právě ten náhradní díl, který nutně pro své auto potřebují.

Je to velká výhoda, která napomáha správnému objednávání potřebných náhradních dílů napříkald i přímo přes internet z příjemného prostředí                                                                   domova.

             


                                                       

  Internetový přístup na Katalog dílů Porsche najdete ZDE.

Přístup do tohoto katalogu nabízí i mnoho oficiálních zastoupení společnosti Porsche.

My pro Vás zajistíme všechny potřebné díly v co nejkratší lhůtě od objednávky a to za velmi výhodných podmínek. Díly pro všechny typy vozidel Porsche. Nové i použité včetně částí karoserie.

Náhradní díly pro vozidla Audi nabízíme nové i použité za ty nejlepší ceny z celého světa, až k Vám domů. Nabízíme jen certifikované, originální náhradní díly pro celou moderní produkci Audi od roku 1988 dodnes. Na starší vozidla dodáme jen vybrané části po zjištění typu vozu a požadovaného dílu.

 

SERVIS VOZIDEL

 

Dále nabízíme drobné úpravy a opravy vozidel nezahrnující motorářské práce a oblast diagnostiky vozidel. Zajistíme montáž přítlačných křídel, body kitů, fólie na okna, polep vozidla, montáž a demontáž disků nebo výměnu pneumatik. Běžný servis vozidel a údržbu. 

Nabízíme montáž dílů zakoupených u nás, ale i vašich. Prodáváme použité i nové doplňky s oficiálního sortimentu Audi a Porsche. Doprava doplňků a merchandise  do a z celého světa. Co nedokážeme zajistí naši partneři.

TOPlist